Menu
Przedszkole Dzieci Świata

Psycholog

Naszym Przedszkolnym psychologiem jest Pani Anna Kasprzak.
Cieszy się ogromnym zaufaniem i sympatią zarówno nauczycieli , dzieci jak i rodziców.
Pani Anna przebywa w naszym przedszkolu dwa razy w tygodniu. Jest na zajęciach w każdej grupie przedszkolnej. Uczestnicząc w zajęciach, obserwuje dzieci mając z nimi bezpośredni kontakt.
 
Dobry kontakt psychologa z dziećmi, nauczycielami i rodzicami zapewnia sukces pedagogiczny.


Anna Kasprzak – mgr psychologii, absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, specjalizacja: Społeczna Psychologia Kliniczna.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psycholog w poradni dla dzieci i młodzieży, w której prowadziła zarówno konsultacje wychowawcze z rodzicami, jak i zajęcia terapeutyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Od wielu lat pracuje również jako psycholog dziecięcy w przedszkolach i żłobkach, w których prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe oraz konsultacje z rodzicami.

Jako certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny, prowadzi warsztaty wychowawcze dla rodziców oraz dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych. Wiedzę na temat umiejętności wychowawczych i budowania relacji rodziców z dziećmi poszerza uczestnicząc w wielu specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. Ukończyła I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Szkolenie EMDR oraz szkolenia dotyczące metodyki pracy z dziećmi m.in. Metodę „Kids’ Skills -Dam radę!”.

Zajmuje się terapią dzieci oraz pracą z rodzicami w obszarze ich kompetencji rodzicielskich.

 

Pani psycholog w zależności od potrzeb prowadzi również:

- terapie indywidualną dziecka
- konsultacje rodzinne
- trening umiejętności wychowawczych dla rodziców

 

Wszystkie zajęcia i konsultacje z panią psycholog Anną Kasprzak są darmowe

 

 

 
 
Copyright © Przedszkole Dzieci Świata 2009 - 2022 | Wykonanie: Lemon IT