Menu
Przedszkole Dzieci Świata

Oferta przedszkola

Przedszkole Dzieci Świata znajduje się w bardzo ładnych, całkowicie dostosowanych do potrzeb dzieci budynkach. Nasze sale są kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające atest bezpieczeństwa. Dzieci do swojej dyspozycji mają piękny, bezpieczny i w pełni wyposażony ogród o pow. ponad 1000m2.

 

Zapewniamy Państwa dzieciom edukacje polską  i angielską na najwyższym poziomie.

 

Od 2007 roku nasze przedszkole działa na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 179/ PN.
 

  

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do naszej placówki zapraszamy na spotkania indywidualne z dyrektorem przedszkola Panią Magdaleną Pilaszek-Lipka. Spotkania będą odbywać się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa .Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Z uwagi na to że nie wszystkie dzieci wróciły jeszcze do przedszkola nasi nauczyciele każdego dnia są z nimi w stałym kontakcie . Codziennie przygotowują dla nich zajęcia dydaktyczne w formie wideo, przekazują treści dydaktyczne w formie mailowej i rozmawiają z dziećmi przez program Zoom. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi zajęciami dydaktycznymi. W celu ułatwienia Państwu poruszania się po materiałach wideo zostały one podzielone ze względu na grupy wiekowe.  Życzymy  miłego oglądania.

 

  

 

Zachęcamy również wszystkie przyszłe przedszkolaki i ich Rodziców do udziału w naszych bezpłatnych dniach otwartych przedszkola połączonych z zajęciami adaptacyjnymi.

 

 Harmonogram zajęć adaptacyjnych

 

  

 

 
 
Copyright © Przedszkole Dzieci Świata 2009 - 2022 | Wykonanie: Lemon IT