Menu
Przedszkole Dzieci Świata

News

 

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci,

 

W najbliższym czasie, dbając o zdrowie swoje i innych, nie będziemy pojawiać się w przedszkolu, ale nie oznacza to nudy i bezczynności. Zapraszamy Was wraz z całym gronem pedagogicznym do udziału w akcji „W domu bez nudy”.

 

Proponujemy „rozkład jazdy” na nadchodzące dni. Codziennie dotrze do Państwa mail ze szczegółowym opisem przewidzianych na dany dzień aktywności. Warto sprawdzić wcześniej co będzie do nich potrzebne – takie listy produktów znajdziecie Państwo w tabeli.

 

Pragniemy też codziennie podpowiadać Państwu ciekawe strony www, na których znajdziecie  inspiracje, gotowe pomysły i „czasoumilacze” dla Waszych Pociech a może nie tylko dla nich?

 

Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka – będziemy tam codziennie obecni, ale przedszkolny Facebook bez dzieci to nie to samo, dlatego zachęcamy aby przesyłać do nas zdjęcia wykonanych prac i zadań a my będziemy zamieszczać je na naszym funpagu. Możecie też Państwo sami publikować zdjęcia na własnych profilach 
z hasztagiem 
#wdomubeznudy

 

Zachęcamy również do gromadzenia wszystkich prac plastycznych. Po powrocie do przedszkola stworzymy z nich piękną galerię sztuki oraz nagrodzimy naszych małych i większych artystów.

 

Bajka z okazji Dnia Dziecka

 

 

Opowiadanie "Jaś wraca do przedszkola" 

 

 
 
Copyright © Przedszkole Dzieci Świata 2009 - 2022 | Wykonanie: Lemon IT