Menu
Przedszkole Dzieci Świata

Atrakcyjny tydzień

Naszym przedszkolakom i ich Rodzicom proponujemy tematyczne dni tygodnia:

GLOTTO PONIEDZIAŁEK

W tym dniu kładziemy szczególny nacisk na innowacyjną metodę prof. B. Rocławskiego polegają na przygotowaniu dziecka do nauki czytania i pisania. Poznane ćwiczenia utrwalamy przez resztę dni tygodnia.

RYTMICZNY WTOREK

Każdy wtorek to roztańczony i rozśpiewany dzień. Muzyka i taniec towarzyszy nam na wszystkich zajęciach. Dla chętnych nauka gry na pianinie lub innych instrumentach.

PLASTYCZNA ŚRODA

Wszystkie przedszkolaki i ich panie biorą udział w warsztatach plastycznych. Kredki, farby i sztalugi każdy z nas polubi.

GIMNASTYCZNY CZWARTEK

Czwartek to dzień pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Oprócz gimnastyki korekcyjnej pod okiem fachowca organizujemy gry i zabawy ruchowe oraz zajęcia judo, karate i innych dyscyplin sportowych.

ATRAKCYJNY PIĄTEK

W tym dniu zapewniamy wiele atrakcji takich jak:

  • wizyty Ekologa
  • spotkania: z królikiem, żółwiem, wężem, jaszczurką itd.
  • odwiedziny „ Ciekawych osób „ ( policjant, strażak, aktor, listonosz, tancerz itd.)
  • spotkania z „Mad Science”
  • występy teatrzyków, koncerty muzyczne
  • wycieczki autokarowe (zoo, muzea, wioska indiańska, teatry, kina, wystawy, farmy strusi, ogród botaniczny itd.)
  • spotkania z folklorem naszego kraju

więcej o atrakcyjnych piątkach »

Każdy ostatni piątek miesiąca to dzień przybliżania tradycji, kultury i obyczajów wybranego kraju. W tym dniu całe przedszkole „odwiedza” dany kraj (np. Hiszpanię, Francję, Egipt, Chiny itd..) dostosowując odpowiednio zajęcia, zabawy a nawet menu i stroje.

ATRAKCYJNA SOBOTA

Szanowni Rodzice nasze sobotnie zajęcia cieszą się bardzo dużym zinteresowaniem, za co bardzo dziękujemy. Z uwagi na dobro Państwa dzieci i komfort pracy na zajęciach prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia pod numerem 517 728 925

 

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE
(wybrane soboty godz: 10:30-12:00)

Nasza oferta skierowana jest do Rodziców i ich dzieci w wieku od 1,5 do 4 lat. Zajęcia mają na celu ułatwić kontakt z rówieśnikami, poznanie nowego miejsca jakim jest przedszkole, odkrycie swoich talentów poprzez prace plastyczne i zajęcia muzyczno-ruchowe. Podczas trwania zajęć, dzieci, nauczyciel oraz rodzice biorą czynny udział we wspólnych zabawach.
 

 

 

 

 

 
 
Copyright © Przedszkole Dzieci Świata 2009 - 2022 | Wykonanie: Lemon IT